
Za KoGa? CeMu? ZaR?
.nisam kriv
..nisam ni sam
...sluchajno
....u prolazu
.....sreo njega
......sreo sebe!
.......Ostavljen uzorak
........na papiru
..........politika je
...........moderna umjetnost "."
....Oprostite nam! slucajno jE....
29 May 2007
Modul
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment